Prodloužení vaší půjčky

Máte potíže splatit půjčku včas a vyplatit tak svou zástavu? Zbavte se starostí s blízkým termínem a jednoduše si půjčku prodlužte.

Výhody prodloužení půjčky

  • 2x prodloužit - během půjčky si můžete celkem 2x prodloužit termín splacení
  • 30 dnů navíc – každé prodloužení posune termín o 15 kalendářních dnů, to je celkem jeden měsíc navíc
  • nízký poplatek - než rychle shánět celou splátku, stačí zaplatit poplatek podle výše půjčky a prodloužit si tak termín vyplacení zástavy

Kolik stojí prodloužení půjčky

Během online žádosti o půjčku se vám zobrazil poplatek za půjčku i za případné prodloužení. Výši poplatku si můžete připomenout nastavením hodnot ve formuláři na hlavní stránce.

Prodlužte si půjčku

Prodloužení vaší půjčky je snadné. Stačí zažádat online na tomto webu, nebo zaslat SMS zprávu.

Online prodloužení půjčky

Buď se přihlaste ke svému účtu v online zastavárně a v přehledu zástav klikněte na prodloužení půjčky, nebo vyplňte všechny údaje do tohoto formuláře a my tuto žádost přiřadíme k vaší aktuální zástavě:

 

SMS prodloužení půjčky

  1. V době splatnosti zašlete SMS na číslo 9001103 ve tvaru: FER „váš variabilní symbol“ „vaše rodné číslo“ (Vzor: FER 100259895 7605987895)
  2. Do 5minut obdržíte odpověď o schválení prodloužení půjčky a informacemi k uhrazení poplatku za prodloužení.
  3. Jakmile obdržíme platbu na náš účet, automaticky se vám prodlouží termín splatnosti o 15 dnů. Potvrzení získáte formou SMS na váš mobil.

Vaše zástavy

Už jste si u nás půjčovali? Stačí se přihlásit a máte ihned po ruce přehled o všech svých zástavách i splacených půjčkách.

Přihlásit se

Získejte půjčku rychle, pohodlně a bez zadlužení

Zlaté šperky Potřebujete ihned půjčku bez registru a dokládání příjmu? Dejte svůj šperk do zástavy a peníze máte na účtu už druhý den. Půjčte si ještě dnes v online zastavárně a bez rizika získáte částku v hodnotě své zástavy.